Набір гачків Г самоклеючих із нержавіючої сталі 4 шт.
-30%Ці подвійні гачки для дому мають стильний вигляд і виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує захист від корозії та забруднень. Завдяки цьому металеві гачки довго зберігають свій естетичний вигляд навіть у вологих приміщеннях, як-от ванна кімната чи кухня.
Розмір гачка — 7,5см, а площа кріплення — 4,5 × 4,5 см, що гарантує надійне кріплення на стіні чи будь-якій іншій гладкій поверхні. Компактні квадратні гачки ідеально підходять як гачки для рушників, гачки для одягу, сумок або ключів.
Завдяки клейкій основі ці настінні гачки легко встановлюються без свердління — просто зніміть захисну плівку та приклейте гачок. Це чудовий вибір, якщо вам потрібні гачки без дрилі, гачки самоклеючі, або гачки з нержавійки.
Гачки на стіну, які входять у цей набір з 4х штук, ідеально поєднують у собі функціональність і стильний дизайн, що гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Колір покриття | Неіржавка сталь |
| Тип тримача | Крючок |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип кріплення | Універсальна |
| Місткість рушників | 1 |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 2 |
| Наявність кришки | False |
| Підставка для освіжувача | False |
| Підставка для запасного рулону | False |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вага | 0,180 кг |
| Стан | Нове |
| Можливість регулювання полиць по висоті | False |
- Ціна: 308 ₴





