Поличка для ванної кімнати 40 см на кріпленнях чи на клею
-30%влевовправо
- В наявності
- Код: 0057-40
950 ₴
665 ₴
+380 (95) 027-23-71
- +380 (97) 188-55-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поличка для ванної кімнати завжди є важливим елементом організації простору.
Ця поличка, з довжиною 40 см і виготовлена з алюмінію, буде відмінним доповненням до вашого інтер'єру.
Клеїться до поверхні або прикручується
Завдяки її універсальному дизайну і компактним розмірам, ця поличка ідеально підходить для будь-якої ванної кімнати. Вона надасть вашій кімнаті додатковий функціонал, дозволяючи зручно розміщати різноманітні предмети.
Ця поличка - надійний і зручний спосіб зберігати необхідні речі ванної кімнати під рукою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма прямокутна, пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Виробник | Dongguan |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | Алюміній, алюмінієвий профіль |
| Полиці | метал, алюмінієвий профіль |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴





