Пістолет для мильних бульбашок Bazooka bubble gun на 40 отворів
-46%влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 0080
650 ₴
351 ₴
+380 (95) 027-23-71
- +380 (97) 188-55-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолет-генератор мильних бульбашок – чудовий подарунок для дітей і весела розвага для всієї сім'ї. Він ідеально підходить для свят та заходів як у приміщенні, так і на свіжому повітрі: дні народження, весілля, вечірки. Ця іграшка подарує море позитивних емоцій і дітям, і дорослим!
Переваги:
- Швидке і безперервне створення бульбашок.
- Більше 7000 бульбашок за хвилину.
- Компактний дизайн.
- 40 отворів для створення бульбашок.
- Абсолютно безпечний.
Характеристики:
- Матеріал: пластик.
- Вік: від 6 років.
- Розмір: 15.8 х 15.3 х 7.5 см.
- Працює від 4 батарейок AA (не входять у комплект).
Як використовувати:
Занурте пістолет у мильний розчин, натисніть кнопку, і ваш малюк буде в захваті від великої кількості мильних бульбашок!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Висота | 152 мм |
| Вага | 300 г |
| Тип | Набір для ігор із водою |
| Паковання | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴









