Світильник бра чоловічок з драбинкою чорний
-15%влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 0031
1 120 ₴
950 ₴
+380 (95) 027-23-71
- +380 (97) 188-55-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник бра чоловічок з драбинкою - цей світильник оживить Ваш інтер'єр у кафе, в кав'ярні, в вітальні, в дитячій, в спальні, в креативних просторах.
Нестандартний дизайн, незвичайна форма настінного світильника – зачепить погляд кожного.
Є можливість зібрати набір з люстри з 3 чоловічків та настінних бра або одинарних підвісних світильників.
💡 Метал: залізо
💡 Висота бра 28см
💡 Ширина основи (кола): 12см
💡 Глибина бра: 17см
💡 Цоколь: Е27
💡 Напруга: 220В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | True |
| Спрямоване світло | True |
| Люстра-вентилятор | False |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






