Підвісна люстра велосипед чорна
-42%влевовправо
Цікава люстра - велосипед оживить Ваш інтер'єр в кафе, в дитячій, в кав'ярні, в магазинах, креативних просторах.
Можливо використовувати в сучасному, лофт стилях
💡 Метал: залізо
💡 Довжина дроту: 1м
💡 Висота: 40см
💡 Довжина:68см
💡 Цоколь: Е27
💡 Напруга: 220В
💡 Призначена на 2 лампочки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Спрямоване світло | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Висота | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴

