Підвісний світильник обізяна чорна
-45%влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 0005
6 350 ₴
3 490 ₴
+380 (95) 027-23-71
- +380 (97) 188-55-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний підвісний світильник, у вигляді мавпочки.
Black or white?
Світильник-мавпочка, може здивувати ваших гостей і освітити їм шлях🐒
Будьте креативні.
Мавпа виготовлена з полірізини.
Розміри (висота*ширина = довжина): 72*35*35см
Завдяки свому дизайну можливо використовувати модель світильника. як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 490 ₴





