Підвісний світильник шар D = 25см
-20%влевовправо
Підвісний світильник, круглий зміщеної форми, немов дві напівсфери, приваблює погляд своєю неординарністю та естетичністю.
Дану модель підвісного світильника можна використовувати як додаткове освітлення, в поєднанні з основним освітленням.
Завдяки стильному дизайну, підвісну люстру кулю можна, використовувати, як в будинку: в спальні над ліжком, у вітальні, в кімнатах, в їдальні, в холі, а так і в креативних просторах, шоу-румах, в кафе, в ресторанах, готельних комплексах та інших закладах.
Характеристики підвісного світильника в стилі лофт:
- 💡 Матеріал: метал и акрил
- 💡 Тип цоколя: E27
- 💡 Діаметр світильника: 25см
- 💡 Колір плафону: білий з бронзою
- 💡 Максимальна потужність: 60Вт
- 💡Колір дроту: золотий
Люстра Nordic - немов світло з іншої планети, що дарує домашний затишок та спокій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Потужність | 60 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 25 см |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 770 ₴






