Підвісний світильник - шар Nordik
-20%влевовправо
Підвісний світильник у скандинавському стилі, чудово впишеться у Ваш інтер'єр.
Гармонія, затишок, тепло і нічого зайвого - це те, що потрібно в наш час.
Дану підвісну люстру можна використовувати як для домашнього інтер'єру, так і в кафе, ресторанах, готелях, шоу-румах.
- 💡Мартеріал: скло
- 💡Мартеріал корпуса: метал
- 💡Діаметр: 20см
- 💡Довжина дроту: 1.5м
- 💡Тип цоколя: Е14
- 💡Потужність: 20Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Спрямоване світло | Так |
| Потужність | 40 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴



