Органайзер для білизни та шкарпеток набір із 4 шт.
-2%влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 0055_1
345 ₴
338,10 ₴
+380 (95) 027-23-71
- +380 (97) 188-55-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір органайзерів для білизни - ідеальне рішення для організації вашого гардеробу. Включаючи 4 штучки, цей набір допоможе вам зберігати білизну чистою, організованою і легко доступною.
Розміри:
1 коробка на 24 відділення 32см*32см*10см
2 коробка на 7 відділення 32см*32см*10см
3 коробка на 6 відділеннь 32см*16см*10см
4 коробка на 8 відділеннь 32см*13см*10см
Особливості:
- Допомагає зекономити простір.
- Дозволяє зручно сортувати речі.
- Захищає одяг від пилу.
- Дозволяє швидко знайти потрібну річ.
- У складеному стані вони досить компактні і не займають багато місця.
- Легко збираються.
- А головне — з ними легко підтримувати порядок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Матеріал | Неткане волокно |
| Кількість відділень | 21 і більше |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 10 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Dongguan |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість органайзерів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338,10 ₴







