Набір гачків самоклеючі Г подібних 4шт з нержавіючої сталі Чорний
-36%- В наявності
- Код: 00154
450 ₴
288 ₴
- +380 (97) 188-55-35
Набір із 4-х чорних самоклеючих гачків з нержавіючої сталі — ідеальне рішення для вашого дому чи офісу.
Ці гачки для дому мають стильний вигляд і виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує захист від корозії та забруднень. Завдяки цьому металеві гачки довго зберігають свій естетичний вигляд навіть у вологих приміщеннях, як-от ванна кімната чи кухня.
Розмір гачка — 2,7 см, а площа кріплення — 4,5 × 4,5 см, що гарантує надійне кріплення на стіні чи будь-якій іншій гладкій поверхні. Компактні квадратні гачки ідеально підходять як гачки для рушників, гачки для одягу, сумок або ключів.
Завдяки клейкій основі ці настінні гачки легко встановлюються без свердління — просто зніміть захисну плівку та приклейте гачок. Це чудовий вибір, якщо вам потрібні гачки без дрилі, гачки самоклеючі, або гачки з нержавійки.
Гачки на стіну, які входять у цей набір з 4
Набор из 4-х черных самоклеящихся крючков из нержавеющей стали — идеальное решение для вашего дома или офиса.
Эти крючки для дома имеют стильный внешний вид и изготовлены из нержавеющей стали, что обеспечивает защиту от коррозии и загрязнений. Благодаря этому металлические крючки долго сохраняют эстетичный вид даже во влажных помещениях, таких как ванная комната или кухня.
Размер крючка — 2,7 см, а площадь крепления — 4,5 × 4,5 см, что гарантирует надежную фиксацию на стене или любой другой гладкой поверхности. Компактные квадратные крючки идеально подходят как крючки для полотенец, крючки для одежды, сумок или ключей.
Благодаря клейкой основе эти настенные крючки легко устанавливаются без сверления — просто снимите защитную пленку и приклейте крючок. Это отличный выбор, если вам нужны крючки без дрели, самоклеящиеся крючки или крючки из нержавейки.
Крючки на стену, входящие в этот набор из 4х штук, идеально сочетают в себе функциональность и стильный дизайн, который гармонично впишется в любой интерьер.
х штук, ідеально поєднують у собі функціональність і стильний дизайн, що гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Тип тримача | Гачок |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Місткість рушників | 1 |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 2 |
| Наявність кришки | False |
| Підставка для освіжувача | False |
| Підставка для запасного рулону | False |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вага | 0,180 кг |
| Стан | Нове |
| Можливість регулювання полиць по висоті | False |
- Ціна: 288 ₴



