Полки самоклеючі для ванної 2 шт Lighty 30см
-20%влевовправо
Набір полиць з 2 штук допоможе вам організувати простір у ванній або душовій.
Розміри:
- довжина: 30 см
- висота: 5,7 см
- глибина: 13,5 см.
Матеріал: алюміній, стане чудовим доповненням до вашого інтер’єру.
Завдяки універсальному дизайну та компактним розмірам ця полиця ідеально підходить для будь-якої ванної кімнати або душової. Вона додасть приміщенню функціональності, дозволяючи зручно розміщувати різні предмети.
Полицю можна приклеїти (самоклейка) або прикрутити – надійний і зручний спосіб зберігати необхідні речі у ванній кімнаті під рукою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма прямокутна, пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Самоклеючий |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Хромований |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Dongguan |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Висота | 57 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | Алюміній, алюмінієвий профіль |
| Полиці | метал, алюмінієвий профіль |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Настінний кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴




