Підвісний світильник капелюшок D 20cм мідного кольору
-20%влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 0003
1 540 ₴
1 230 ₴
+380 (95) 027-23-71
- +380 (97) 188-55-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасні підвісні світильники, у вигляді капелюшків, підійдуть для загального та комбінованого освітлення.
Завдяки стильному дизайну, даної моделі світильників, Ви можете використовувати їх як в кафе, в ресторанах так і у креативних просторах, шоу-румах.
Плафон виготовлений зі скла.
Є можливість обрати плафон у золотом або в мідному кольорі.
- Потужність: 40 Вт
- Розміри: D200*H1500mm
- Цоколь: G9
- Напруга: 220В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал/скло |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | G9 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Півсфера |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Діаметр | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴








